Home Anne & Çocuk 2019 Ekonomik ve Trend Tatil Beldeleri
2019 Ekonomik ve Trend Tatil Beldeleri

2019 Ekonomik ve Trend Tatil Beldeleri

0

Bu Yazın En Trend 9 Tatil Beldesi

Yaz mevsiminin en sıcak zamanlarını yaşadığımız şu zamanlarda, hepimizin aklında tek bir şey var artık; tatil! Güney sahillerinde kızgın kumlardan serin sulara atlamak, tekne turlarına katılıp o koy senin bu koy benim gezmek, gündüz şezlongda uyuyakalıp, akşamları gece hayatının içine karışmak şu an en çok yapmak istediğimiz şeyler. Dolayısıyla “bu yaz nereye gitsem” sorusu da bir hayli gündemde. Biz de tüm bunların ışığında, bu yazın en çok tercih edilen trend rotaları nerelermiş, hepsini bir bir araştırdık ve ilk 9 tanesini sizler için sıraladık. Keyifli okumalar.

2 – Marmaris

marmaris

Marmaris şaşırtıcı derecede bu yaz yükselişte. Bilen bilir, Marmaris’te de herkesin tatil anlayışına hitap edecek bir yer var. Sessiz ve sakin bir doğa tatili için Selimiye, Bozburun tercih edilirken, gece hayatı ve hareketlilik isteyenler için ise Marmaris Merkez biçilmiş kaftan. Doğal güzellikleri ve tarihi zenginlikleri ile Marmaris, listemizde ikinci sıraya yerleşiyor.


3 – Fethiye

fethiye

Son 2-3 yıldır tatilcilerin gözde adreslerinden biri olan Fethiye, listemizin üçüncü sırasında yer alıyor. Oldukça eski bir tatil beldesi olmasına rağmen, Kabak Koyu, Kelebekler Vadisi ve Kayaköy gibi yavaş yavaş keşfedilen bölgeleri sayesinde Fethiye, tatil rotalarını süslemeye çoktan başlamıştı. Özellikle aktivite dolu bir doğa tatili için Fethiye gerçekten de ideal bir adres.

4 – Çeşme

çeşme

Bodrum’un ezeli rakibi Çeşme, bu yıl sizler tarafından en çok tercih edilen dördüncü tatil beldesi olarak çıkıyor karşımıza. Ancak Çeşme’yi Bodrum’dan ayıran şey, Çeşme’nin oldukça ayrı bir kitlesi olması. Özellikle son zamanlarda bir hayli müdavim sahibi olan Alaçatı, Çeşme’nin her zaman üst sıralarda yer almasını sağlayacak. Ekonomik bir Çeşme tatili için Çeşme otel fiyatları arasında karşılaştırma yapmayı unutmayın.


LEAVE YOUR COMMENT

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir